ABB Türkiye Resmi Partneri
background

AC500-S Safety PLC

AC500-S Safety PLC

PLC Otomasyon Ürünleri

AC500-S Safety PLC yüksek kararlılık, verim ve esneklik ihtiyacı duyduğunuz karmaşık uygulamalarınız için en doğru tercih konumundadır.

AC500-S Safety PLC insanları, çevreyi, yatırımlarınız ve makine ya da üretim hatlarınızı korumayı hedefleyen, özellikle her türlü v inç, rüzgar türbünü, robot ve makine uygulamalarınız için en uygun PLC tercihi olacaktır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

Kolay entegrasyon:

Basitçe AC500 PLC genişleme modülüne takılarak sisteminizi kolayca Safety hale getirebilirsiniz. Tek bir hata ayıklama aracı sayesinde hem Safety olan sisteminizi hem de olmayan sisteminizi kontrol edin.

 

PROFINET/PROFIsafe arayüzü sayesinde uzak I/O’larınızı kontrol edebilir, kolayca hız ve pozisyon bilgilerini Safety haberleşme protokolü üzerinden yayabildiğiniz gibi safety sürücü fonksiyonlarınızı tetikleyebilirsiniz.

 

Birden fazla makine tipleri için tek program tasarlanarak, hiçbir ek ekipmana ihtiyaç duymadan PLC üzerindeki anahtarlar yardımı ile programlar arası geçiş yapabilirsiniz. Safety olmayan PLC’niz dursa bile güvenlik fonksiyonlarınız işler.

 

Automation Builder programlama editörü sayesinde, ST (kod satırı) Ladder ve Fonksiyon Blok Diagram (FBD) dillerinin yanı sıra Safety PLC’nizde trigonometrik fonksiyonları çalıştırabilirsiniz. Bu sayede kompleks kinametik fonksiyonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenlik CPU'su

Açıklama

Program hafızası

Tip

Sipariş kodu

Güvenlik CPU modülü

1 MB

SM560-S

1SAP280000R0001

F-Device özellikli 1 PROFIsafe ağına

bağlanabilen güvenlik CPU modülü

1.3 MB

SM560-S-FD-1

1SAP286000R0001

F-Device özellikli 4 PROFIsafe ağına

bağlanabilen güvenlik CPU modülü

1.3 MB

SM560-S-FD-4

1SAP286100R0001

 

ÜRÜN GÖRSELLERİ

7/24 Servis Hizmeti

Hızlı Teslimat

Teknik Danışma

Güçlü Stok Yapısı

Geniş Ürün Yelpazesi
Çözüm ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmetinizde
Hemen Teklif Al