ABB Türkiye Resmi Partneri
background

Hakkımızda

Hakkımızda

ADS Mühendislik, 2000 yılında kurulmuş olup son derece deneyimli organizasyonu ve küresel markaların partnerliği ile ürün teknik servis ve satış, anahtar teslim çözümler ve mühendislik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana müşterilerine çözüm odaklı yenilikçi fikirler kazandıran ADS Mühendislik, ülkemiz başta olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika’da endüstriyel elektrik ve otomasyon alanında 20 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre değer katan yenilikçi bir firmadır.

Büyük bir bölümü mühendis ve teknikerden oluşan 100’e yakın çalışanı ve İstanbul merkez olmak üzere 5.000 metre kare kapalı, 2.500 metre kare açık alanıyla 3 ildeki yerleşkesiyle birlikte; hizmet sunduğu müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermekte ve yine oluşacak ihtiyaçlara göre kadrosunu genişletmektedir. Bu organizasyonuyla endüstriyel tesislerde ve bina komplekslerinde anahtar teslim elektrik ve otomasyon projeleri, pano proje ve imalatı, saha montajı, devreye alma işlemleri, sürücülü motor projeleri ve sürücü teknik servis hizmetlerinde müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.

ADS Mühendislik, gelişmiş müşteri ilişkileri, hızlı ürün teslimat hassasiyeti, problem çözme tecrübesi, güçlü stok yapısı ve gelişime odaklanmış çalışma ekibi ile birlikte Türkiye’nin elektrik ve otomasyon sektöründeki gelişimine ciddi katkılar sağlamaktadır. Başarının insana yapılan yatırım ile kazanılacağına inanan vizyon anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında kâr amacı gütmeden birçok eğitim faaliyeti sürdürmektedir.

2000 yılında kuruluşuyla beraber çıkışını motor sürücüleri satış ve servisi hizmetiyle sürdüren ADS Mühendislik, 20 yıl boyunca bugün uzman olduğu her alandaki tecrübelerini uzun vadede yaşayarak olgunlaştırmıştır. Başladığı her işi sindirerek uzmanlığa, projelerdeki çözümlerini standartlara dönüştürerek bugün merkez Türkiye olmak üzere, tüm dünyada güvenilir bir çözüm ortağı haline gelmiştir. 20 yıl önceki müşterilerinin değişen ve gelişen taleplerine bugün de cevap vermekte olup her müşterisini partner olarak görerek yeni firmaları da bu ailenin bir parçası yapmak için çalışmaktadır.

20 yıllık tecrübesini hayatın tüm alanlarında müşterileriyle paylaşan ADS Mühendislik “çözüm ortağınızdır.” 

Vizyonumuz

·         Çeviklik

·         Adaptasyon

·         Bütünlük

·         Mükemmeliyet

Elektrik Mühendisliğinde yüksek kaliteli iş uygulamalarını benimseyen ve sürdüren güvenilir mühendislik şirketi olmak.

Güvenilir bir danışmanlık mühendisliği çözüm ortağı olmak için mükemmellik taahhüdü.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için iç süreçlerimizi ve teslim edilebilir ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştiriyoruz.

Çevre ve kaynaklara göre çeviklik, uyumluluk, bütünlük üzerine odaklanmak.

HİZMET DETAYLARI

• ABB  ürünlerinin Satışı ve Teknik Servisi 

• ABB Sürücülerin Teknik Servisi  ve Garanti kapsamında tamiri ( ACS150, ACS310, ACS355, ACS550, ACS580, ACSH550, ACS800, ACS850, ACS880 serileri  )

• ABB  Soft Starter Teknik Servisi  ve Garanti kapsamında tamiri  (  PSR, PSE, PST, PSTX serileri  )

• ABB  Motor Satışı  ( M2AA, M2BA, M3AA, M2BAX, M2JA, M3BP  serileri )

• Yedek parça temini

• Servis ve Bakım anlaşmaları

• Mühendislik hizmetleri, yazılım ve proses geliştirme

• Proses devreye alma (otomasyon)

• Proses Entegratörlüğü

• Enerji verimliliği alanında AR-GE

• Pano imalatı ve montajı

• Eğitim ve dökümantasyon 
FİRMAMIZ
ÇÖZÜM MERKEZLERİMİZ
Hemen Teklif Al