ABB Türkiye Resmi Partneri
background

ABB Elektrik Motorları

ABB Elektrik Motorları

ABB Elektrik Motorları ürün satış hizmetlerinde ADS Mühendislik, Türkiye'nin her bölgesine 7/24 çözüm olanakları sunmaktadır. Uygun fiyat, kaliteli teknik danışmanlık ve çözüm odaklı hizmet anlalışıyla ADS Mühendislik, ABB Elektrik Motorları ihtiyaçlarınızda en etkili çözüm ortağınızdır.


ABB Elektrik Motorları Hizmetlerimiz

Senkron Relüktans Motor

Sabit mıknatıslı motor teknolojisinin avantajları ile basit ve kullanımı kolay indüksiyon motor platformunun avantajlarını bir arada sunan ödüllü senkron relüktans motor teknolojisi ile tanışın.Her bir motor-sürücü paketi, kanıtlanmış stator teknolojisi, yenilikçi mıknatıssız rotor dizaynı, alanında en iyi endüstriyel sürücü ve gelişmiş sürücü yazılımı ile ihtiyaçlarınız için komple çözüm sunmaktadır.

Kare Gövde Motor

HDP ( High Dynamic Performance ) Kare gövde AC motorlar HDP serisi kare gövde motorlarımız kompakt boyutlu ve zorlu koşullarda frekans invertörü ile çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Motor kare gövde dizaynı ile hız değişimlerine dinamik olarak cevap verebilir. Ayrıca sıfır hızdan nominal hızına sabit tork ile ulaşabilir. Uygulamalarınızın ihtiyacı olan yüksek aşırı yüklenme kapasitesi (%350ʹye kadar ), düşük atalet momenti, yüksek darbe torku, geniş güç aralığı ve dahili encoder opsiyonu ile hassas pozisyonlama sağlar.

Standart AC Motor

ABB genel performans IE2 yüksek verimli motorları basit ve genel uygulamalar için raftan temin edebileceğiniz en üstün seridir. ABB'nin kalitesi ve motorların özellikleri sistem entegratörleri ve seri makine üreticileri tarfından takdir edilmektedir.

Exproof AC Motor

ABB EX-Proof motorları ile patlayıcı ve hassas çalışma ortamları için maksimum verimlilik ve güvenilirlilik sağlar.

Yüksek Verimli Motorlar

ABB genel performans IE3 yüksek verimli motorları kullanıcılarına genişbir güç aralığı sunmaktadır. ABB’nin kalitesi ve motorların özellikleri sistem entegratörleri ve seri makina üreticileri tarafından takdir edilmektedir.

ÇÖZÜM MERKEZLERİMİZ
Çözüm ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmetinizde
Hemen Teklif Al