ABB Türkiye Resmi Partneri
background

Kare Gövde Motor

Kare Gövde Motor

ABB Elektrik Motorları

HDP ( High Dynamic Performance ) Kare gövde AC motorlar HDP serisi kare gövde motorlarımız kompakt boyutlu ve zorlu koşullarda frekans invertörü ile çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Motor kare gövde dizaynı ile hız değişimlerine dinamik olarak cevap verebilir. Ayrıca sıfır hızdan nominal hızına sabit tork ile ulaşabilir.

Uygulamalarınızın ihtiyacı olan yüksek aşırı yüklenme kapasitesi (%350ʹye kadar ), düşük atalet momenti, yüksek darbe torku, geniş güç aralığı ve dahili encoder opsiyonu ile hassas pozisyonlama sağlar.

Yüksek Dinamik Performans serisi, zorlu çalışma koşullarında kullanılmak ve yalnızca bir frekans dönüştürücü ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Kare çerçeve tasarımı ve yüksek aşırı yük kapasitesi, motora düşük atalet momenti ve yüksek darbe torku nedeniyle mükemmel bir dinamik yanıt verir. Motorlar, mekanik bir entegre tutma freni ve / veya çok çeşitli geri bildirim cihazları ile donatılabilir.

ADS Mühendislik, en avantajlı iskonto oranları ve güçlü stok yapısı ile ABB HDP Kare Gövde Motor çözümlerinde uzman mühendis kadrosuyla çözümler geliştirmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

ABB HDP AC Kare Gövde Motor Özellikleri

•  Düşük hızda yüksek tork üretilme yeteneği

•  Kalkıştan itibaren sabit tork sunabilme özelliği

•  2kW (H100)  ile 750kW (H250) 'a kadar ürün seçeneği

Üretimin sürekliliği ve  enerji verimliliği için DC motorların ABB HDP Kare Gövde Motorlara dönüştürülmesi işlemlerinde ADS Mühendislik 20 yıllık tecrübesi ile sizlere uzman mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir.


Endüstride Extruder Makinaları, Enjeksiyon Makinaları, Kağıt Baskı Makinaları, Rulo çözücüler ve rulo sarıcılar, Konveyörler ve DC Motorların kullanıldığı her sektörde uygulama ve adaptasyon çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.


ÜRÜN GÖRSELLERİ

7/24 Servis Hizmeti

Hızlı Teslimat

Teknik Danışma

Güçlü Stok Yapısı

Geniş Ürün Yelpazesi
Çözüm ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmetinizde
Hemen Teklif Al